Květen 2014

Rozluč se s nevinností.

28. května 2014 v 20:45

Když je všechno fajn, chce se ti smát, znáš to ne? Takovej ten pocit, kdy nevíš proč se chceš smát. Kdy nevíš proč ti nevadí ty blbosti, co tě serou každej den pravidelně a v horším případě ve stejnej časovej úsek. Ty pocity, kdy ti je všechno natolik fajn, myslíš si že všechny stíny padly za tebe!


Kdy jen sleduješ kouř z cigaret a kdy vnímáš jen oheň a spalující se tabák .. Just .. just happy.

A BEAUTIFUL LIE

22. května 2014 v 22:21
jsem nadšená faaaaaaaakt moc. nenávidím lidi

Synonymum pro sex?

21. května 2014 v 19:58
Mám tetování.. není to sice antidepresivní rybička na nejtajnějším místě, ale je to znamení na krku. Ach, zamilovala jsem se .. pak nějáký násilný věci, ale to sem nepatří . ..

A zase přicházím o iluze, jako ti básníci.

18. května 2014 v 11:04
Spíše se to ve mě hromadí, Co? Ta touha po tobě. Pane bože kdy už to příjde a já tě uvidím jako nahého nevinného kluka s bujnou a perverzní představivostí. Prý se zblázníš, to pochybuju, protože jsem tě předběhla. Jsem z tebe totálně hotová. A když si jen představím, jak mi saháš pod třičko a nebo do kalhotek, tak se ve mě vaří krev. Ahhh pojď ke mě prosím, vezmu tě za lem kalhot a přitáhnu si tě, tvůj rozkrok je tak blízko, stačí jen .... Prosím, udělej to pro mě. Udělej mě.

Proč tě tak moc chci? Proč máš v sobě něco, po čem po nocích tak moc toužím? PROČ tě chci? Tak moc tě chci, prosím, už se mě dotkni, a udělej mi to co chceš, můžeš si se mnou hrát, vždyť o mě říkáš, že jsem neskonale krásná, celá nahá. Prosím tě o tolik.. a nebo ne? Chci tě, no tak toho využij. Využij mě, udělej si se mnou po čem toužíš. Líbej mě po celým těle, miluju to, tak do toho . .


I am depressed, please have sex with meee

17. května 2014 v 9:56

Zase ta touha po rozházeném oblečení okolo postele, a tebe nahého v mé náruči. Ach, zase přichází ten pocit, kdybych ti chtěla říct tělem co všechno chci, i když to všechno víš. Ale ten pocit, když se chceš dozvědět víc. Dotýkat se mě, hladit a mačkat..


Chci s tebou poznat to nepoznané. Chci poznat a vidět tvoje tělo, tak jako ses narodil, nahé a bezvládně ležící na mé posteli, jak na mě kouká těma očima co mě svlíkají. Bože proč tě nemůžu mít právě teď? Tak moc bych za tebou chtěla přijít a servat z tebe tričko, nejradši bych počkala, až by sis kleknul a otočil mě a pomalu ze mě svlékal oblečení. Tak moc bych tě chtěla cítit na svém těle, moc...E V E R Y B O D Y L I E S

16. května 2014 v 21:03
everything is amazing but nobody is happy

BASTARD!

15. května 2014 v 20:38
Mám vztek!!!.. pro boha, tak co? CO ZASE? No co třeba problém zvaný TRÁVA. Díky bohu to není můj problém, ale problém mojí rodiny. ANO protože člověk si nemůže vybrat, proč? PROTOŽE JE TO PŘECE F E T NE?! Kurva už,táhněte do píči zmrdi

Tvé slova jsou jako sítě, všude je rozprostíráš a já do nich padám . . .

10. května 2014 v 16:23
"Nejde si nepovšimnout.."


Co zase říct? Co zase za fráze ze mě vyletí na čistý papír? Nejspíš žádný, nemám chuť psát, jen poslouchat.. tvůj tlukot srdce..
Bjorn a jeho tělo -nepopsatelné

3. května 2014 v 21:01
Co chceš? TEBE! Ale ne, svobodu chci. Svobodný stav, ale přece neee, to nechci.. Cítím se lehká, nadlehčená a nad věcí. Jsem jen na tom černým dně s tupýma barevnýma myšlenkama, a proč? Protože je důvod se smát!

<3 !