8 .. jako proč?

1. února 2014 v 15:58

Můžu pořád. Můžu o tom mluvit, psát, zpívat.. Nechápu se..

Jen tě lehce políbím. Ty se zastavíš a vidím ti na očích, že mám pokračovat. Políbím tě znovu.. ty mě lehce olízneš a já zapojím jazyk. Líbáš jemně. Tvoje rty jsou sametové a ty chceš víc. Líbám tě vášnivěji a ty mi tu hru opětuješ. Odtáhnu se od tebe, kouknu ti do očí a ty jen řekneš "Nenasytnej...." chci tě.


Líbáš mě tak jak to umíš jen ty. Vášnivě, a touhou po mě přímo hoříš. JÁ jsem rozpálená a ty si to uvědomuješ, moc dobře to víš.. už mě znáš. Pomalu cítím tvoje ledové konečky prstu na zádech. Jemně mi přejíždíš po páteři a vždy se zadrhneš o zapínání spodního prádla, líbám tě.. a pak tě jen jemně kousnu do spodního rtu. Vše se zastaví a ty víš, že je to signál k pokračování. Přiblížíš se ke mě, a znovu mi narveš jazyk do pusy. Líbáš divoce, až nestíhám dýchat a tvoje ruce už dávno nejsou jen pod tričkem. Toužím po tobě, a ty to cítíš. Tvoje ruce už nejsou tak studené, ale pořád mě lechtají tam na bříšku. Pak se jen koukneš na mě, zvedneš mírně pravé obočí a šibalsky se usměješ. Já se usměji též a jen tě políbím. Ty hned víš, že děláš dobře a pokračuješ. Tvoje ruka míří dolů. Cítím tvoje prsty jak mě chladí v podbříšku a ještě níž....


Kousneš se do rtu a kouáš mi do očí, které stejně zavírám. Já se zarývám do tvých holých zad. Tebe to nebolí, jen se koušeš do rtu a občas i do toho mého .. Který skoro krvácí z mého nevědomého kousnutí. Rukama nevím, co mám dělat, jen tě držím za krk a nevnímám. Ty si užíváš pohled, máš mírně pootevřenou pusu a já... já nevím co dál. Jsem někde, kde slyším trávu růst, kde slyším vzduch jak kolem mě proudí a dýchám jako o život. Jsem tam, kde jsi chtěl, abych byla.


Obracím svou moc. Nyní mám moc já. Bezhybně ležíš a moc dobře víš, že teď budeš někde jinde. Nebudeš tady se mnou. Lehce se nadechneš a pak jen zavřeš oči. Prožíváš něco nepopsatelného, tak jak tomu říkáš. Já dělám pro tebe to co chceš. To co chci já. Odměna, trest, nevím říkej si tomu jak chceš. Já tě chci. Jen se chytnu tvého bříška a jemně tě drápnu směrem dolů. Prsty mám u tvých rtů, které přejedu a ty se kousneš. Miluju to.


Posunu se o kousek víš, ty už dobře víš, co bude. Zase se šibalsky usměješ a jen mi řekneš tiše "Miláčku.." a já ti pošeptám "Chci tě." Oba ucítí tlak, touhu a vzrušení. Nepopsatelné pocity a výbuchy v hlavě. Souhrn všech věcí světa. Sehranost. Láska. Touha. Slast. Víš, všechno víš, jen cítím tvoje dotyky, polibky na těle. A zase dotyky. Tvoje velké ruce co mě hladí, mačkají a nebo lechtají. Už tu nevidím žádné úsměvy. Jen vážná tvář. Dvojí obličeje. Čtyři stehna co o sebe třou. Kosti na kosti, hruď na hruď. Každý v jiným světě, světle, ...(...)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama