Vyhnaní do tmy a do zimy..

2. ledna 2014 v 18:21
Kdo se ohlédne, ten zkamení. Nádech a výdech. Zapojit všechny mozkové buňky, i ty co jsem na Silvestra ztratila požitím alkoholu. Přemýšlet je tak těžký, když máte v hlavě temno. Nedokážu se soustředit na nic víc, než na písmenka, co píšu a budu doufat, že píšu smysluplnou větu.

Někteří lidé v mém okolí jsou strašně vztahovační. Všechno si berou k srdci, až mě to cuká někde tam ve vnitř ve střevech. Ano, chce se mi z toho zvracet. To umí každý debil, ale aby dvojka trumfla eso je fakt gól! S-KY-TA-ROU.
No ano, Nohavica mi zase snaží zvednout mou zvedlou náladu, ne kecám prostě mě všichni serou a všechno se sere mě. Mám pocit, že mi to MOJE [neznámá] Karma vrací, protože nevím proč [!!!!] Sakra. Sleduju svoje mírně kudrnaté vlasy, a přemýšlím nad tím, jak kurva mohl člověk vzniknout, když je z něj takovej zmrd. Nikdo není nevinnej, nikdo nikdy nelhal, nikdo nezkusit to zakázané ovoce, NIKDO není anděl. Všichni jsou zlo, tak jako já. A k tomu jsou kurva VZTAHOVAČNÍ. Co na to říct? Já nevím, doufám, že to nikdo nepochopí. Tak to sakra nechápej, udělej mi tu radost. Marnost mě vyslékla do naha, já koukala jsem na sochu, na něj, na nahé kamenné tělo a nevěděla jsem, jestli mám říct ano, a nebo si vzít svršky a utéct.


Až teď jsem zjístila, že jsem vlastně bezmocná. Protože jsou všichni tak moc daleko a já.. já jsem tady sama, doufám, že někdo zazvoní, obejme mě a já zase začnu žít jako předtím. Smůla je ta, že se každej změnil, každej se nechal OVLIVNIT druhýma. Jenže, co mám dělat já? Jsem úplně marná a jen tu píšu nějáké řádky a ani si nepamatuju co je o kus výš. Prostě se na to nedokážu soustředit, komu to vadí? Nikomu. Hehe.

Mrzííííí mě to, tak mě poslouchej!!!!!!!! .. Nemůžeš, já vím...
 


Komentáře

1 Namiko | Web | 2. ledna 2014 v 18:24 | Reagovat

Cink, cink
.

.
*hug* :333

2 Anonýmek | 2. ledna 2014 v 20:42 | Reagovat

Super! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama